Відгуки про компанію ДачаПлюс
- Вадим З.
Благодарю продавца за обслуживание. Все замечательно. Благословенного сезона.
- Виктория К.
- Ганна С.
Було питання з приводу комплекту замовлення, прислали ще посилку, з подарунком. Спілкування навіть у святкові дні.
Упаковано чудово, рослини доїхали прекрасно - Тетяна Д.
- Киев Ч.
- Олег М.
- Альона Л.
Все луковички хорошие
Сорта упакованы по пакетикам - Володимир Р.
- Тетяна Л.
Гарні саджанці, всі з міцним корінням, дуже дякую
- Олена М.