Відгуки про компанію ДачаПлюс
- Павел П.
Саджанці прийшли гарні, всі живі, доволі розпущені. Поки що без нарікань.
- Анастасія Р.
Пакування не дуже, скотч був на листі
- Светлана С.
- Ира В.
- Наталія С.
- Наталія С.
- Инна С.
- Раіса п.
- Ганна М.
замовляла розочку-відправили чуть з запізненням але все добре і упаковка і рослинка🙂...вже прийнялася..буду чекати на цвітіння🤩
- Ганна
Хочу оставить дополнительный отзыв-розочка процвела к сожалению не по сорту и продавец не выходит на связь, чтобы как-то решить возникшую проблему..😔😢
- Ганна
- Раіса п.