Відгуки про компанію ДачаПлюс
- Тетяна К.
- Наталья П.
Доброго дня! Дякую за полуничку, вона навіть з ягідками прийшла👏. Гарно упакована. Кущики гарні. Відправили швидко. Ще раз дякую.😁
- Олена К.
Рекомендую всім 😉!!!
- Ірина Д.
В цьому році двічі зробила замовлення,хоча і були сумніви,бо вперше замовляла на цьому сайті,Але рослинки прийшли в гарному стані,швидко відправлені.Вдячна вічливому менеджеру,який зв"язався на наступний день після замовлення.Чи буде відповідати колір тому,що замовляла,-покаже час,
- Василина К.
- Тетяна К.
- Тамара Б.
Отримала куфею й пеларгонію. Доїхали цілісінькі, бо були запаковані ретельно. Дякую. Сподіваюсь, що буду правильно доглядати і тішитись гарними рослинами.
- Ігор Т.
- Ганна М.
Саджанці лохина в дуже гарному стані. Продавець ще дав консультацію по питанням які виникли при посадці.
- Жанна Ф.