Відгуки про компанію ДачаПлюс
- Людмила Л.
- Ольга Т.
Товар хорошої якості!
- Ульяна Б.
Дякую. Дуже хороші рослинки і гарно упаковано.
- Татьяна Х.
- Лариса З.
- Вадим З.
- Ірина Щ.
телефон не отвечает, автоответчик оставляю сообщения,ответа нет
Через десять днів замовлення прийшло!!!
Дуже гарні величеньки рослинки,коріннячко гарне,видно дійсно зростало в цьому горшику. Рослини професійно запаковані,охайно і з любов"ю, доїхали чудово,дякую. - Светлана Б.
- Тетяна С.
- Ірина Б.