Відгуки про компанію ДачаПлюс
- Михаил К.
- Євгеній С.
Доброго дня!
Щиро дякую за чудові рослини!
Завдяки Вашому упакуванню всі рослини приїхали в чудовому стані. - Ліна Т.
- Тетяна Д.
- Оксана К.
Дякую. Всі рослини в гарному стані. Буду замовляти у Вас ще. Рекомендую.
- Марина С.
Дякую. Квіти швидко відправили. Пакування гарне, по самим квітам поки що казати рано, подивлюсь, як скалдуться наші взаємовідносини) хотілося б, щоб фуксії були коротші, але вже які є
- елена К.
Дякую за швидке обслуговування! Товар гарно спаковано, дійшов не ушкоджений.
- Алина Ш.
очень хорошо все
- Оксана Н.
- Анжела Б.