Відгуки про компанію ДачаПлюс
- Марина Л.
- Лариса К.
Квіти цілі.гарно запаковані!!! все чудово.продавця рекомендую.
- Катерина О.
Велике дякую, за таку гарну квітку.
- Светлана Ш.
- Ірина К.
Продавець ,не дуже відповідально віднісся,прислав трохи рослинку «замучену».І маю надію що це той сорт про який я мріяла,бо підпису немає що за гейхера.
- Наталья Г.
- Дарія М.
- Андрій І.
- Наталья Д.
- Лариса Л.