Відгуки про компанію ДачаПлюс
- Юлія З.
- Наталія Г.
- Надія М.
- Сергей М.
Все Ок!
- ВалЕнтина М.
Я отримала півонію
- Игорь В.
- Наталья Р.
супер продавець, все дійшло в гарному стані
- Олена Д.
Все прийшло швидко, упаковано на вищому рівні. Саджанці гарні.
- Віктор Р.
Замовляв жоржини , виноград , рози , півонію. Гарний товар. Рекомендую !!!
- Ирина Ш.
Отличная рассада.