Відгуки про компанію ДачаПлюс
- Хмелевская Л.
- Оксана Г.
- Покупець
Покупала флокси а по суті у ростуть 9шт айстр.Як це так.Ви хоть совість майте,так людей обманювати
- Покупець
- Галина Ш.
квіти добре запоковані гарні рослини дякую
- Андрей Р.
- ГАЛИНА Б.
- Ирина Б.
- Людмила Л.
- Інна Л.
- Дмитро Л.
Все супер, гарно запакований садженець.
- Виктория Г.