Відгуки про компанію ДачаПлюс
- Тетяна Г.
отримала за швидко.Забрала не все.
- Юлия В.
- Тетяна В.
рослини приїхали дуже швидко, дбайливо упаковані, буду замовляти ще- дякую!
- Людмила Б.
Замовила флокси. Зв'язалися швидко, так, як і відправили. Але флокси дуже схожі на айстру садову, листя і стебло зовсім не флокса.
- Кузнєцова А.
- Виктория Д.
Гарні рослини, дуже добре запаковані - рекомендую продавця!
- Ганна М.
Дуже задоволена соїм замовленням.Зробила замовлення в неділю. Перезвонили з магазину дуже швидко,відправи також швидко.Дуже добре запакували,рослинка до мене гарно доїхала.Продааця і мпгазин рекомендую.Щиро дякую продавцю.Гарного всім дня.
- Наталія Л.
Квіти пришли з номерами кодів. Щоб зорієнтуватися по кольору треба було заходити в замовлення. А в іншому продавец просто супер.
- Светлана К.
- Ірина Є.
Швидко та якісно. Рекомендую!