Кошик
+380 (63) 585-54-53
ДачаПлюс
Кошик

Відгуки про компанію ДачаПлюс

  • Світлана Н.
    Добре
  • Анатолій В.
    Відмінно

    В случае возникновения вопросов, связаться можно через Вайбер.

  • Маряна Ч.
    Відмінно

    Дуже швидко відправили, бережно вазон прийшов, в горщику, гарно запакований, в поштомат. Я вражена. Дякую дівчатка! Жаль що фото не можна додати до відгука.

  • Елена О.
    Відмінно
  • Наталья К.
    Відмінно
  • Людмила Г.
    Добре

    Товар швидко відправили. цибулини квітів гарні, півонії в принципі були на ту ціну ок. А от "Шлюмбергера Bruxas Brazil (висота 15-20 см)" прийшла геть малесенька - просто вкорінений живець на 2 сегмента (малесенький і слабкий) в залитому водою грунту в маленькому стаканчику. Хоч з характеристики зрозуміло, що повинна бути рослина в горщику висотою 15-20 см.. Тож не знаю, чи виживе. Прикро! Варто продавцеві виставляти фото рослин, що надсилають! А покупцям слід усе ретельно розпитувать.

  • Ярина К.
    Відмінно

    Посадковий матеріал гарний. Рекомендую продавця!

  • Наталія Х.
    Відмінно
  • Тамара Г.
    Відмінно

    Я обожнюю магазин «ДачаПлюс». Це при тому, що купувала і купую в десятках різних інтернет-магазинах. Тут завжди є в наявності вказані товари, ціна одна з найнижчих на ринку (часом дивуюсь, чи я щось не переплутала), доставка швидка, пані Олена так оперативно і правильно все опрацьовує, що можна довіритися їй на всі 100!, а рослини (купувала півонії, гліцинії, гібіскуси) прегарні! І всі до одної прижилися! Хоча цього року корінці менші, ніж торік. До речі, купую я не одну-дві рослини, а сотнями))). Дякую, що ви є! Процвітання! І найкращих вам замовників! Буду купувати ще!🤗🫣🤭 🌺🌼🌸🌼🌺

  • Ярослав П.
    Відмінно