Відгуки про компанію ДачаПлюс
- Альона Г.
- Олена М.
Відправили на наступний день. Запакували так добре, що навіть якщо на пошті кидали цей пакунок, квітам нічого не буде. Кущіки гарні, можливо навіть цього року заквітнуть.
- Елена П.
- Андрей М.
- Галина М.
Аліум отримала вчасно, чекаємо весни, і результату, дякую
- Люба К.
- Наталья Ш.
- Валентин Д.
- Василь Х.
- Елена Л.