Відгуки про компанію ДачаПлюс
- Олена С.
Відправили швидко, рослини попаковані надійно і дбайливо. Дякую!
- Елена Г.
- Наталія Ч.
Добре упакований товар! Дякую! Рекомендую!
- Тетяна Ш.
Квіти добре запаковані, все швидко доїхало, рослинки- гарні. Дякую.
- Оксана С.
Дякую за полуницю. Вона була швидко відправлена та гарно упакована,саджанці темно -зелені з хорошою кореневою системою. Ягідок наразі ще не пррбували,тому що тільки отримали саджанці.
- Александр М.
Дуже приємно щ
о є відповідальні люди. Дуже задоволений. - Ольга М.
- Сергей М.
Дуже гарні саджанці.Рекомендую!
Дякую ДачаПлюс. - Лариса П.
Вже друге моє замовлення. Все добре. Рекомендую!
- Тетяна П.
Надійне пакування. Гарні саджанці