Відгуки про компанію ДачаПлюс
- Алла Б.
- Анна Р.
рослини приїзали гарно запаковані, цибулини вже готові для висадки.
- Наталія С.
Всім задоволенв.Буду рекомендувати.
- Юлія П.
- Елена А.
- Ганна М.
дуже гарна квіточка
- Марина А.
Дякую за чудові квіточки🥰. Запаковані гарно, ні одна не померзла. Дякую 🥰 Ви молодці)))буду замовляти ще
- Марина Б.
- Ірина П.
Дуже швидко відправили і уже чудово запакували.Фукція прийшла ціла і не пошкодженаРослинки здорові і насичені.Дякую.
- Тамара С.