Відгуки про компанію ДачаПлюс
- Сніжана К.
- Евгения Ш.
- Олександр Д.
Гарне обслуговування. Спасибі
- Людмила М.
- Загоруйко Ю.
- Наташа М.
- Елена М.
Все прийшло швидко, гарно запаковане, сподіваюсь, гарно ростиме тепер)
- Татьяна К.
Дуже вдячна за швидку відправку.Коренева система в полуниці гарна, чекаю врожаю.Рекомендую.
- Елена Г.
Попередній раз брала, саджанці були дуже гарні, живеньки, вже квітнуть, надію ь і цього разу буде так само.
- Надія З.