Відгуки про компанію ДачаПлюс
- Юлія Ч.
- Наталія В.
Дуже неприємно вражена. По-перше, якість кущиків полуниці була жахливою — рослини прибули в поганому стані, і з 30 кущів 10 не прижилися та загинули. По-друге, замість замовленої рожевої бакопи мені надіслали білу. Дуже прикро, коли доводиться витрачати кошти й час, а в результаті отримувати неякісний товар і помилки в замовленні.
- Тетяна Д.
Отримала замовлення. Саженці рослин гарні,коренева дуже хороша. Цибулини квітів великі і в комплекті не дві а десять,чим була здивована. Дякую за гарні рослини.
- Елена Р.
- Олена Р.
- Людмила В.
- Проскурнина Л.
- Сергей К.
Все чудово.
- Марина М.
- Надежда Б.
Дякую