Відгуки про компанію ДачаПлюс
- Уляна В.
Гарні рослини, якісне надійне пакування, швидке відправлення, зручна оплата. Дякую ❤
- Надежда П.
- Марина М.
Мої квіточки доїхали 🌹💐🌺
Упакування 👍
Дуже вдячна 🥰🥰🥰 - Арина У.
- Світлана П.
- Світлана В.
Полуничка прийшла в чудовому стані. Продавець брав паузу на дорощування, мене попередили. Я дуже вдячна за те, не надіслали аби що а поставилися з відповідальністю. Дякую щиро і бажаю розвитку та успіхів.
- Надежда Д.
- Вікторія С.
Товар так собі. Не в пору.Можна було скинути ціну на такий товар.
- Олена П.
- людмила в.
Товаром задоволена, 9 позицій в гарному стані і гарно упаковані, прийшли на другий день.Буду замовляти ще)