Відгуки про компанію ДачаПлюс
- Александр К.
- Тетяна Т.
- Наталія К.
- Евгений Б.
- Людмила Б.
- Елена К.
- Оксана Д.
- Сергій С.
Всі квіти були гарно запаковані. Все ціле і добре виглядає.
- Руслан Д.
- Анна Т.
Всі квіти були гарно запаковані. Все ціле і добре виглядає.