Відгуки про компанію ДачаПлюс
- Алла І.
- Сергій Д.
- Галина И.
Передумала покупати
- Шалала Г.
- Олена М.
Дякую, саджанці піонів отримала в чудовому стані, гарно запаковані, а головне, що отримала саме піони, дякую, по відповідності сорту, можу повідомити наступного сезону цвітіння півонії, дуже задоволена, дякую
- Лариса Ф.
Гарне обслуговування товар у наявності
- Леся С.
- Альона
Доброго дня отримала саджанці полуниці Чорний принц і Білий швед і дуже задоволена,саджанці свіжі,не в'ялі,з дуже гарним листям і коренем,а упаковка взагалі бомба.РЕКОМЕНДУЮ🤗❤️🤩
- Анна С.
- Светлана Н.