Відгуки про компанію ДачаПлюс
Додати відгук
- Олена М.
Дякую, саджанці піонів отримала в чудовому стані, гарно запаковані, а головне, що отримала саме піони, дякую, по відповідності сорту, можу повідомити наступного сезону цвітіння півонії, дуже задоволена, дякую
- Лариса Ф.
Гарне обслуговування товар у наявності
- Леся С.
- Альона
Доброго дня отримала саджанці полуниці Чорний принц і Білий швед і дуже задоволена,саджанці свіжі,не в'ялі,з дуже гарним листям і коренем,а упаковка взагалі бомба.РЕКОМЕНДУЮ🤗❤️🤩
- Анна С.
- Светлана Н.
- Інна Л.
- Марія М.
- Людмила Н.
- Ольга П.
Обслуговування на найвищому рівні. Отримала замовлення, всі бульби жоржин прийшли у відмінному стані. Усі без винятку проросли! Дуже задоволена якістю, дякую!