.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Бежевий |
| Користувацькі характеристики | |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Висота рослини | 70-90 см |
| Кількість в пакованні | 2 шт |
| Відстань | 15 см |
| Діаметр квітки/плода | 10-15 см |
| Колір квітки/плід | Білий, бежевий, кремовий |
| Розмір посадкового матеріалу | 2014/12/01 00:00:00 |
| Фарба листя | Зелені |
| Вологість ґрунту | Помірно волога |
| Глибина посадки | 10 см |
| Тип продукту | Луковицы или клубни |
| Підходить на зрізування | Да |
| Країна походження | Нідерланди |
Інформація для замовлення
- Ціна: 79 ₴
