Отзывы о компании ДачаПлюс
- Галина Т.
Добре запаковані.
- Надія З.
- Екатерина О.
- Анжела Х.
- Ольга К.
Замовляла дуби. Доставили швидко. Все гарно запаковано. Дуби -прекрасні, з гарним корінням. Буду замовляти і інші товари.
- Наталія К.
Все добре, дякую.
- Жанна К.
- Людмила К.
- Юрий К.
Товар належної якості, рекомендую
- Катерина П.
Дуже гарний магазин всі квіти прийшли живі, гарно запаковані, підписані з кольоровою накладною!!!
Дуже дякую вам за чудове обслуговування та якісний товар !!!
Раджу всім клієнтам!