Отзывы о компании ДачаПлюс
- Ольга К.
- Марина Т.
Добрий вечір! Саджанці троянд отримала , наче все добре ,але у однієї троянди ну дуже не гарний корінь(( Висаджу та буду дивитися чи приймиться.
Дякую, дуже швидка доставка) - Наталія С.
Рослини просто супер!!!
- Юлия Г.
Троянда та полуниця пришли живі, в гарному стані.
- Наталія П.
- Лада Ш.
Квіти прийшли в гарній якості дуже турботливо спаковані. Бездоганно!
- Галина И.
- Галина
Чудова розсада! Дякую
- Галина
- Евгений Г.
Доброе пакування( неприйшлося переплачивать на НП), гарний корінець- розділив на три. Щодо сортової відповідності , то вже коли зацвіте - відпишусь.
- Елена Е.
- Іванна Б.
Замовила жовті півонії, відправили вчасно, протягом 2 днів, саджанці гарні. Покупкою задоволена. Магазин рекомендую.