Отзывы о компании ДачаПлюс
- Оксана С.
- Евгения Е.
- Анжела К.
- Валентина Г.
- Лариса Ч.
- Світлана Ф.
Отримала замовлення швидко, рослинки були гарненьки та добре упаковані. Дякую
- Світлана
Ехінацеї які замовляла навесні не відповідають сорти . З 6 замовлених, дві не заквітли, а три просто звичайні рожеві. Дуже шкода , що цей продавець так відноситься до своїх покупців і рослин , які він продає .
- Світлана
- ИРИНА К.
- Неля Ж.
Дякую працівникам магазину за швидку та якісну доставку,гарне пакування.Чекатиму квітування своїх покупочок☺🤗
- Гутієра Г.
- Олена О.
Товар їхав довго, замовила 10.04 а приїхав 19.04. замовляла на нову пошту, думала що вже цибулин не буде. Я навіть скасувала проплату, але в цей день у вечері все прийшло. Надіюсь що скасування відмінять на автоматі. Запаковано добре. Цибулини маленькі, думаю що приймаються і виростуть. Дякую.