Отзывы о компании ДачаПлюс
- Валерія В.
- Ирина М.
- Марина Х.
- юлия х.
- Даніелла Р.
- Наталия Р.
Доброго дня!
Дуже задоволена швидкістю відправки, якістю рослинок, взагалі все дуже сподобалось!
Рекомендую звертатися і купувати! ☺️ - Ольга Л.
Доброго ранку, дякую всім вам! За вчасну відправку, за дбайливе пакування!
Отримала сажанці винограду , чудове коріння та розмір лози, кущики полуниці і жовту ромашку. Все прийшло ціле, бо упаковка була всюди, кожна рослина дбайливо запакована, виноград та полуниця у вологій тирсі. Ще раз всім дякую! 18.04.26р.
ЧЕК № e0ptGO5ausc
18.04.2026 19-17-37 - Светлана Д.
Добрий вечір! Отримала рослинки, доглянуті, в прекрасному стані, здорові 🪴🌿🌵 відправили швидко, упаковка на найвищому рівні! Дякую) рекомендую 🍀
- Мар'яна К.
Дякую за швидку доставку.
- Мария Я.