Отзывы о компании ДачаПлюс
- Катерина О.
Велике дякую, за таку гарну квітку.
- Светлана Ш.
- Ірина К.
Продавець ,не дуже відповідально віднісся,прислав трохи рослинку «замучену».І маю надію що це той сорт про який я мріяла,бо підпису немає що за гейхера.
- Наталья Г.
- Дарія М.
- Андрій І.
- Наталья Д.
- Лариса Л.
- Світлана Ш.
- Ольга Т.