Отзывы о компании ДачаПлюс
- Марина Л.
Квіти прийшли в охайному упакуванні
Цілі, якісні, не ушкодженні - Андрей Н.
Швидко зв'язалися і відправили шлюмбергера у гарному стані, запакували так щоб не пошкодився при транспортуванні
- Юлия М.
- Наталия Я.
- Євгенія П.
- Людмила Б.
- Елена Р.
- Полякова Ю.
- Марина Л.
- Лариса К.
Квіти цілі.гарно запаковані!!! все чудово.продавця рекомендую.