Отзывы о компании ДачаПлюс
- Светлана Б.
- Галина Д.
Дякую продавцю. Незважаючи на спеку, все рослини ретельно запаковані, вологі, гарно дійшли. Оператор Нової пошти зробив помилку у номері телефону, добре, що в нас всі один одного знають, і зателефонували мені, що є відправлення.
- Лариса Г.
- Наталья М.
Спасибо огромное, саженец очень хороший!
- Татьяна М.
- Сергій С.
- Олена Н.
- Таня Х.
- Інга В.
- Тетяна Ш.
Приїхав мій кущик так запакований, що і пустелю проїхав би. У таку спеку навіть не зів'яв! Дякую!