Отзывы о компании ДачаПлюс
- Наталія О.
Купувала флокси, отримала гарні садженці, добре упаковані. Рекомендую.
- Виктория О.
- Марина П.
- Володимир Є.
Не відправили замовлення і на дзвінки не відповідають, хоча спочатку передзвонили і підтвердили що все ок… сказали зо відправлення буде в понеділок, пройшло вже 2 тижні і ніякого відправлення не було
- Алла Б.
- Олена О.
- Олена Б.
- Анна С.
- Алла З.
- мария ш.
Замовляла квіти. Все чудово упаковано, доїхали без пошкоджень. Дякую