Отзывы о компании ДачаПлюс
- Любов Б.
Рослинки усі прийшли живі, дуже добре запакованих і підписані. Дякую.
- Ганна К.
Дуже гарно запаковане, рослинки шикарні, рекомендую продавця. Будемо замовляти знову.
- Людмила Х.
приємно було спілкуватись,товар в чудовому стані,задоволена. Рекомендую.
- Рената Г.
Упаковано отлично, качество растений хорошее.
- Світлана К.
Дуже щільно запаковане,дякую! Доїхали ціленькими та гарненькими) Гарна ціна. Продавця рекомендую!
- Коваль В.
- Оксана Б.
Дякую за замовлення, квіти чудові!
- Олександр А.
- Елена Т.
- Олександр К.