Отзывы о компании ДачаПлюс
- Анатолій Л.
- елена и.
- Станіслав Я.
- Наталья О.
Замовляла Міскантус Зебріна,прийшов у ЗКС ,швидко відправили,рослина була надійно упакована і добре зволожена,але нещодавно дізналася що є і карликова така ж сама рослина. Тепер беруть сумніви,яка ж у мене.?В описі на жаль не було таких подробиць.
- Зоя Г.
- Петро Т.
- Борис Т.
Швидко, доброзичливо та вчасно, гарний замиокулькас, дякую.
- Анна Ч.
Замовляла фікус звичайний і фікус Банжаміна. Реальність не відповідає фото взагалі. Дівчина по телефону сказала, що буде як на фото, прийшли маленькі, куценькі.. ще звичайний фікус з больними листтями… просто жах, не буду більше замовляти тут, з таким відношенням до рослин. Хоча упакували добре і швидко прислали. Це єдиний +
- Светлана Ш.
- Любов К.
Сьогодні позвонила, а через день у мене вже були рослини, я аж опєшила. Дякую, от всі б так.💯