Отзывы о компании ДачаПлюс
- Елена О.
Азimina трилоба.Дуже гарний садженец і
пакування.Дякую. - Квітка В.
- Оксана Д.
Продавець супер, саджанці гарні, замовляла орхідею і ще квіточки, буду замовляти ще.
- Оксана К.
супер
- Вікторія М.
троянди супер, гарне коріння, швидко відправили)
- Ігор
- Золкин Г.
- Олена Р.
- Леся К.
- Анатолій Л.