Отзывы о компании ДачаПлюс
- Світлана Н.
- Анатолій В.
В случае возникновения вопросов, связаться можно через Вайбер.
- Маряна Ч.
Дуже швидко відправили, бережно вазон прийшов, в горщику, гарно запакований, в поштомат. Я вражена. Дякую дівчатка! Жаль що фото не можна додати до відгука.
- Елена О.
- Наталья К.
- Людмила Г.
Товар швидко відправили. цибулини квітів гарні, півонії в принципі були на ту ціну ок. А от "Шлюмбергера Bruxas Brazil (висота 15-20 см)" прийшла геть малесенька - просто вкорінений живець на 2 сегмента (малесенький і слабкий) в залитому водою грунту в маленькому стаканчику. Хоч з характеристики зрозуміло, що повинна бути рослина в горщику висотою 15-20 см.. Тож не знаю, чи виживе. Прикро! Варто продавцеві виставляти фото рослин, що надсилають! А покупцям слід усе ретельно розпитувать.
- Ярина К.
Посадковий матеріал гарний. Рекомендую продавця!
- Наталія Х.
- Тамара Г.
Я обожнюю магазин «ДачаПлюс». Це при тому, що купувала і купую в десятках різних інтернет-магазинах. Тут завжди є в наявності вказані товари, ціна одна з найнижчих на ринку (часом дивуюсь, чи я щось не переплутала), доставка швидка, пані Олена так оперативно і правильно все опрацьовує, що можна довіритися їй на всі 100!, а рослини (купувала півонії, гліцинії, гібіскуси) прегарні! І всі до одної прижилися! Хоча цього року корінці менші, ніж торік. До речі, купую я не одну-дві рослини, а сотнями))). Дякую, що ви є! Процвітання! І найкращих вам замовників! Буду купувати ще!🤗🫣🤭 🌺🌼🌸🌼🌺
- Ярослав П.