Отзывы о компании ДачаПлюс
- Олена Ж.
Отримала замовлення, все чудово. Квіти прийшли дбайливо запаковані, при транспортуванні не пошкоджені і вже розквітають. Приємно здивована цінами.
Дякую, дуже задоволена. - Тетяна Р.
- Юлия Л.
- Марія П.
- Світлана О.
- Лариса Ф.
Дуже дякую за квіти (антуріум і дві фуксії ) Дбайливо упаковані ,холод їм не страшний.
Антуріум дуже гарний ,з квітами . Дякую за вашу працю . Успіхів вам і всім нам якнайшвидше миру . - Євгеній
отримав зовсім не те що замовляв , гроші повернули .
- Людмила К.
все сподобалося,дякую продавцю,гарно упаковано,гарні рослини.
- Ріта К.
- Оксана Н.