Отзывы о компании ДачаПлюс
- Тамара М.
- Галина Г.
Гарний продавець, чесний продавець, задоволена, дякую!
- Виктория Л.
В принципі всі рослини гарно запаковані доїхали чудово, за винятком полуниці вона була трішки підпріла але вже висадила маю надію що приживеться 😊
- владимир б.
- Надія Б.
- Люда С.
Хорошее качество за такую цену
- Дина Д.
Огромное спасибо!
- максим с.
- Олена С.
- Людмила Л.
Сподобалось все!!!