Отзывы о компании ДачаПлюс
- Марина М.
- Олександр З.
Чекаємо на відправлення замовлення будь ласка поспішіть дякую за порозуміння
- Юлия П.
Задоволена замовленням. Швидко відправили, все було дуже ретельно запаковане👍❤️, рослини красиві. 👍👍
Можу рекомендувати. - Валентина Н.
- Ольга Х.
Дуже дякую за рослинки.Були гарно упаковані і доїхали без пошкоджень.
- Тетяна Г.
- Тетяна К.
- Олена Р.
Посилка приїхала швидко, що дуже важливо для рослин. Самі рослинки були добре зворожені та гарно запаковані.
- Алена Т.
- Ирина Х.
Я приємно вражена, корневище піоній дуже гарне,пароски міцні,задоволена ❤️буду чекати на цветіння❤️