Отзывы о компании ДачаПлюс
- Тетяна Н.
- Світлана П.
- Анна Т.
- Дар'я К.
- Игорь П.
Рослинки приїхали щвидко. Сподіваюсь, що приживуться. Дякую.
- Екатерина Д.
Замовлення отримала, дякую! Саджанець гарний. Буду чекати, коли заквітне, щоб підтвердити сортовність. Маю надію, що буде саме той сорт, що замовила. Потім напишу ще відгук.
- Екатерина Д.
Замовлення отримала, дякую! Саджанець гарний. Буду чекати, коли заквітне, щоб підтвердити сортовність. Маю надію, що буде саме той сорт, що замовила. Потім напишу ще відгук.
- Світлана С.
Дякую.
- Екатерина Щ.
Супер!!! І лоза і упаковка супер! Дякую!!!
- Сергій З.
Все отримали, а чи саме те що замовляли дізнаємось тоді, коли квіти зацвітуть!