Отзывы о компании ДачаПлюс
- Лариса П.
Все добре. Рекомендую.
- Анастасія Т.
- Алена Р.
Швидка доставка та гарні цибулинки. Дякую)
- Ольга Ш.
Замовляла монстеру. Рослинка неймовірна. Здорова, красива. Гарне пакування. Недорога доставка.
- Владимир Д.
Замовляв 2 троянди. Коренева система добре розвинена, упаковані добре.Дякую.
- Іра Б.
- Червоный С.
Все отлично.
- Віталій З.
- Лариса Ф.
Дякую, рослини прийшли живі та гарно запаковані.
- Наталія К.
Цибулини гарні,пересипані тирсою,посадити ніяк ще мерзла земля.